Расширенный поиск  

Вопрос: Для чого навесні дерева в саду обробляють вапняком

Скажите

  • Гость
Для чого навесні дерева в саду обробляють вапняком

Для чого навесні дерева в саду обробляють вапняком?

невідомий

  • Гость
Re: Для чого навесні дерева в саду обробляють вапняком

для того щоб різні шкідники не завелись

невідомий

  • Гость
Re: Для чого навесні дерева в саду обробляють вапняком

   
Часто захоплення викликають меблі, що виконані не професійними майстрами, а руками умільців. Зустрічаються оригінальні, які чарують своєю природністю, меблі з ошкірених стовбурів, покритих лаком або оліфою. При цьому слід пам'ятати, що кора легко відокремлюється від стовбура під час весняного вирубування дерев.
Прийнятним варіантом для використання під відкритим небом, особ­ливо на перших етапах освоєння ділянки, є меблі, виготовлені з неошкірених стовбурів. Не забувайте, кора на стовбурі дерева, зрубаного взимку, тримається декілька років і добре захищає деревину. Неошкірена деревина - менш довговічна.
Під час виготовлення садових меблів реко­мендується вибирати для скоб або стяжок дріт, що не іржавіє. Варто також додати, що строк служби сидінь, виконаних із дощок, менший, ніж сидінь із рейок, оскільки останні швидше звільняються від атмосферних опадів.
Садові меблі, виготовлені з брусків і рейок, найбільш універсальні, їх краще фарбувати в яс­краві комбіновані кольори або покривати ла­ком, тоді вони добре гармонують із будь-яким оточенням. Слід уникати кольорів холодної гами. Не потрібно мати витончений смак, щоб визнати непоказним ослін, пофарбований у синій колір, на фоні зелені або на тому ж фоні стіл, розфар­бований яскраво-жовтогарячими і зеленими фарбами. Для садових меблів чорний і сірий ко­льори неприйнятні так само як і пастельні тони.
Помічено, що на малих площах широкі до­шки сидінь або опорні частини ослонів скоро­чують ділянку (оптичний обман), а рейки ство­рюють зворотний ефект. На невеличких ділян­ках добре вписуються у садовий ансамбль прості, лаконічні форми ослінчиків. Комічні до­повнення до них викличуть посмішку, малень­кий сплеск святковості...
Мальовничо доповнять «інтер'єр саду» своєю природністю різноманітні витвори із натурального каміння. Воно дає можливість створювати на ділянці своїми руками невеличкі прикраси, які доб­ре зберігаються багато років під відкритим небом.
Саме такі збірні меблі можна розмістити у будь-якому красивому місці садочку, вишуканий дизайн меблів буде радувати і Вас, і ваших  друзів.
 

Ответы всем

  • Гость
Re: Для чого навесні дерева в саду обробляють вапняком

От вредителей - это не совсем верный ответ.

Если в смеси есть специальные вещества, то и от вредителей, но основная функция - защита от солнечных ожогов. Да, у деревьев такие тоже бывают.

Все дело в том, что когда пригревает первое теплое весенне солнышко, то оно нагревает темную кору деревьев и в коре начинается сокодвижение. Но в это время года ночи ее холодные, с заморозками. В итоге сок в коре замерзает, расширяется и рвет кору дерева. Конечно же, для дерева это очень плохо.

Потому стволы красят в белый цвет - чтобы он отражал солнечные лучи и не нагревалась кора.

+ Знаете ответ на вопрос? Поделитесь своими знаниями с другими!

Имя:
Ваш ответ:


Анти-спам: выполните задание
Отвечая на вопрос "Для чого навесні дерева в саду обробляють вапняком" Вы вносите свой бесценный вклад в интеллектуальное развитие нашего общества! Администрация сайта благодарит Вас за Ваши интересные вопросы и полезные ответы.

Если Вы знаете ответ на вопрос "Для чого навесні дерева в саду обробляють вапняком", то его можно написать в текстовом поле справа или нажав на кнопку "Ответить".


 

Похожие вопросы