Расширенный поиск  

Вопрос: Що я ціную у своїх друзях

Вопросы и ответы

  • Гость
Що я ціную у своїх друзях

Що я ціную у своїх друзях?

Svitoij

  • Гость
Re: Що я ціную у своїх друзях


Друзі, товариші, брати по духу, а не по крові… Хоча це не родичі і не наші кохані, але їхня доля дуже тісно пов’язана з нашою. Вони нас підтримують, допомагають порадою чи вчинками, сприймають нас таким як ми є, у них є чого повчитися. Іноді вони навіть більше знають про нас, ніж родичі.

Скільки про дружбу вже написано сторінок, знято стрічок та й просто сказано, але завжди знайдеться щось іще, що можна сказати, написати, чи зробити в ім’я дружби. Ще здавна дружбу прославляють, і, що цікаво: не тільки між людьми, а й дружбу людей з тваринами. Особливо серед тварин виділяють собак, скільки вже було таких прикладів, особливо під час війни. Собаки проявляли мужність і рятували своїх хазяїв від, здавалося б, неминучої гибелі.

Тож без дружби нікуди. Я дуже ціную своїх друзів. По-перше, за їх відданість. Я в них абсолютно впевнений. Впевнений, що вони мені не зрадять, що вони відверті зі мною.

По-друге, за те, що вони завжди зі мною. Від них можна чекати допомоги у скрутну хвилину, навіть якщо не звертаєшся по неї. Існує між нами якийсь невидимий зв’язок, що вони знають, коли потрібно прийти на допомогу. Але окрім скрутних ситуацій, друзі поряд у веселощах та розвагах. Майже у всіх найяскравіших подіях мого життя друзі беруть участь. Недарма існує приказка: «Друг — це той, хто буде першим з тобою пити та радіти у часи веселощів і першим простягне руку допомоги у скрутну хвилину».

І, по-третє, у них завжди є чого повчитися. Кожен мій друг — це дуже порядна людина. Якщо чогось не знаєш, то в них завжди можна отримати відповідь. Вони завжди тактовно можуть сказати те, на що інші не наважаться. Від них можна чекати коректної критики і не боятися, що з тебе будуть глузувати. Бо вони справжні друзі!

У справжніх друзів серця злиті в єдине ціле, а кожен день наповнений радістю спілкування з другом. Наостанок хочу сказати, що ціную в друзях їх підтримку, вірність, повагу, розуміння, допомогу. Бажаю кожному мати справжніх друзів.

+ Знаете ответ на вопрос? Поделитесь своими знаниями с другими!

Отвечая на вопрос "Що я ціную у своїх друзях" Вы вносите свой бесценный вклад в интеллектуальное развитие нашего общества! Администрация сайта благодарит Вас за Ваши интересные вопросы и полезные ответы.

Если Вы знаете ответ на вопрос "Що я ціную у своїх друзях", то его можно написать в текстовом поле справа или нажав на кнопку "Ответить".
Имя:
Ваш ответ:


Анти-спам: выполните задание


 

Похожие вопросы